Kanal Tıkanıklığı ve Kanal Açma

14 Ağustos 2013

Kanal Tıkanıklığı ve Kanal Açma

Kanallarda ki tıkanıklıklar genellikle kağıt, saç, toz, yemek artıkları, yağ atıkları vb gibi atıkların birleşmesinden kaynaklanır.


Birçok sebepten dolayı oluşabilecek kanal tıkanmaları için Kanal Açma işlemi görüntülü makinelerden, tıkanıklık tespit cihazları kullanılarak yapılmaktadır.

Kanalizasyonlarda sert cisimler ve kalıntılardan dolayımı tıkanıklık olduğunun tespiti için özel görüntüleme kameralarıyla yeri tam olarak tespit edilebilmektedir.


Zamanla beton parçalarının sertleşerek taşlaşması, sulardaki kireç miktarının artması, yağ, çamur birikintileri kanalların su sızdırmasına etkendir.


Gelişmiş cihazlar ve yöntemlerle çalışan firmamız uygun fiyat seçenekleriyle tıkanıklıkların yarattığı sorunlara son vererek Kanal Açma hizmetine devam etmektedir.

Bu tür tıkanıklıkların oluşmaması için kanal temizliği düzenli olarak yapılmalıdır.

Kanal Açma işlemi zamanında yapılmaz ise binalarda kalıcı hasar oluşacak ve sorun yaşamak kaçınılmaz olacaktır.

Kanal Açma işlemlerin sorunsuz bir şekilde halledilmesi için profesyonel bir destek veriyoruz.

Tıkanmış kanalların çevrenize verdiği sorun ve şikayetlere son vermek ayrıca ; konutunuz ya da işyeriniz de zarar görmeden kanallardaki tıkanıklıkların sebeplerini bulmak akabinde çözümü için firmamız bünyesinde ki uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.


Kanal Açma Hizmetimiz :

Tıkalı Kanalizasyon Kanallarının kırılmadan açılması,

Kanalların Bakım ve Onarım İşeri,

Atık Pis Su Giderlerinin Temizlenmesi

Yağlı Kanal Temizliği,