Atık – Atık Su Temizliği

14 Ağustos 2013


Atık Su Kanallarını
açmak için kullanılan ürünler her zaman işe yaramamaktadır. Daireler de ve binalarda atık suların giderilmesi için bu ürünlerden kullanılmasına rağmen; atık suların tahliyesinde bu tür kanal açıcı ürün, alet, edevat yeterli olmamaktadır.

Oluşan tıkanıklıklar suların tahliye olmasına neden olmaktadır.

Atık Suların tahliye olduğu borularda oluşan tıkanıklıkları gidermek gerekmektedir. Kalıcı bir çözüm için boruların elden geçirilmesi ve tıkanıklığın neden kaynaklandığının tespiti önemlidir.

Atık Su Temizliğinde profesyonel kadrosu ile hizmet veren firmamız, kullandığı son teknoloji cihazlar ile tıkanıklık olan bölgeyi kısa sürede ve kolaylıkla tespit edebilmektedir.

Teknolojik ürünlerimiz boruların içine girebilmekte, tıkanıklık olan bölgeyi detaylı olarak görüntüleyerek tıkanıklık giderilmektedir.

Zamanında yapılan bu işlem Atık Su Tıkanıklığı yüzünden boru ve kanallarının taşmasının önüne geçilerek size ve etrafınıza vereceği zararlardan korunursunuz.

Böyle talihsiz olayların başınıza gelmemesini diliyoruz.

Atık Su Temizliğinde kısa sürede çözüme ulaşmak için 0212 548 90 46 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.


Kanal Tıkanıklığı ve Kanal Açma

14 Ağustos 2013

Kanal Tıkanıklığı ve Kanal Açma

Kanallarda ki tıkanıklıklar genellikle kağıt, saç, toz, yemek artıkları, yağ atıkları vb gibi atıkların birleşmesinden kaynaklanır.


Birçok sebepten dolayı oluşabilecek kanal tıkanmaları için Kanal Açma işlemi görüntülü makinelerden, tıkanıklık tespit cihazları kullanılarak yapılmaktadır.

Kanalizasyonlarda sert cisimler ve kalıntılardan dolayımı tıkanıklık olduğunun tespiti için özel görüntüleme kameralarıyla yeri tam olarak tespit edilebilmektedir.


Zamanla beton parçalarının sertleşerek taşlaşması, sulardaki kireç miktarının artması, yağ, çamur birikintileri kanalların su sızdırmasına etkendir.


Gelişmiş cihazlar ve yöntemlerle çalışan firmamız uygun fiyat seçenekleriyle tıkanıklıkların yarattığı sorunlara son vererek Kanal Açma hizmetine devam etmektedir.

Bu tür tıkanıklıkların oluşmaması için kanal temizliği düzenli olarak yapılmalıdır.

Kanal Açma işlemi zamanında yapılmaz ise binalarda kalıcı hasar oluşacak ve sorun yaşamak kaçınılmaz olacaktır.

Kanal Açma işlemlerin sorunsuz bir şekilde halledilmesi için profesyonel bir destek veriyoruz.

Tıkanmış kanalların çevrenize verdiği sorun ve şikayetlere son vermek ayrıca ; konutunuz ya da işyeriniz de zarar görmeden kanallardaki tıkanıklıkların sebeplerini bulmak akabinde çözümü için firmamız bünyesinde ki uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.


Kanal Açma Hizmetimiz :

Tıkalı Kanalizasyon Kanallarının kırılmadan açılması,

Kanalların Bakım ve Onarım İşeri,

Atık Pis Su Giderlerinin Temizlenmesi

Yağlı Kanal Temizliği,


Vidanjör Hizmeti

14 Ağustos 2013

Vidanjör Hizmeti Foseptik kuyularında biriken atıkları çekmek, şehirlerde oluşan lağım tıkanıklarını açmak Vidanjör Aracı ile verilen hizmettir.


Vidanjör Aracı emme borusu , emişi sağlayan Santrifuj Pompa ve atıkları kısa süreliğine depolamaya yarayan tanklardan meydana gelmektedir.

Vidanjör Araçları Santrifuj Pompa sayesinde emiş sağlayarak şehirlerin ve fabrikaların kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklığı gidermekte, kırsal alanlarda ise Santrifuj Pompa yardımıyla foseptik kuyularını boşaltma işleminde Vidanjör Hizmeti verilir.


Vidanjör Hizmeti Kanal temizleme aracı Vidanjör ile yeni sistem araçlarımızda yapılan temizliğin kamera ile izlenerek yapılmaktadır.


Vidanjör Araçlarımız sayesinde her türlü tıkanıklığın kısa sürede giderilerek temizlik yapmaktayız.


Yağ, kum, toprak, çamur birikintileri, ağaç kökleri ve tüm tıkayıcı atıklar vakum gücüyle profesyonel ve deneyimli kadromuzun itinalı çalışması sonucunda temizlenir.


Tüm Resmi Kurum ve Kuruluşlara, Konut ve İşlerine, Fabrika ve Tesislere Hizmet verilmektedir.


Atık Depolama Kuyuları,

Tüm Kanal ve Kanalizasyonlar,

Arıtma Tesisleri,

Foseptik Çukurlarının Temizlenmesi,

Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla almak için 0212 548 90 46 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.


Yeni hizmetlerimiz hakkında

30 Ekim 2010

Erdem Kardeşler yeni hizmetlerimiz hakkında bilgiler